Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5
EAN: 8717154656381

HITACHI OTWORNICA HSS BI-METAL 28mm

 

Nr Ref.: 752111

 

Rewelacyjna prędkość wiercenia otwornicami Hitachi

Otwornice Hitachi wyposażone są w zęby ułożone w nieregularnej podziałce, która umożliwia lepsze i szybsze cięcie we wszystkich typach materiałów, np: stal, drewno, aluminium, płyty wielowarstwowe, żeliwo, miedź i tworzywa sztuczne. Progresywny kształt zębów nadawany jest za pomocą lasera, a dzięki zastosowaniu stali szybkotnącej uzyskały one bardzo wysoką odporność na temperaturę i ścieranie. Dzięki zaawansowanej technologii stworzono ofertę ekstremalnie mocnych i wytrzymałych otwornic. Zwiększona grubość pokrywy dolnej pozwoliła uzyskać bardzo sztywną konstrukcję, co zaowocowało stabilnością cięcia. Otwornice dostępne są w całej gamie średnic, w każdym opakowaniu znajduję się wykaz prędkości obrotowych właściwych dla poszczególnych średnic.

Praktyczna oferta Hitachi

Zestawy Hitachi. Wszystko pod ręką. Z tą myślą Hitachi stworzyło zestawy otwornic dla konkretnych użytkowników: hydraulików, mechaników, elektryków oraz komplet kombi. Wszystkie piły umieszczone są w praktycznej walizce, zawierającej również dwa rodzaje uchwytów oraz adaptery redukcyjne. W skład zestawów wchodzą najczęściej używane w każdej branży otwornice, a zakup całego zestawu jest oczywiście bardziej ekonomiczny. W ofercie znajduję się również adapter mocujący z systemem Quick Power Lock, dzięki któremu możemy w czasie pracy błyskawicznie zmieniać otwornice.

System Quick Power Lock Hitachi

System ten umożliwia błyskawiczną zmianę otwornicy, dzięki czemu praca może przebiegać sprawnie bez niepotrzebnych przerw. Zmianę narzędzia dokonuje się poprzez obrót nadgarstka. Umieść piłę na uchwycie, naciśnij, obróć w kierunku wskazówek zegara i masz już zamocowana nową otwornicę. Tak właśnie działa unikalny system Hitachi Quick Power Lock. Najlepsze rozwiązanie, gdy potrzebujesz ciągle wymieniać narzędzia. Prosty, szybki, bardzo bezpieczny i niewymagający narzędzi. To typowy przykład innowacyjności Hitachi. Twoje potrzeby stały się myślą przewodnią nakazującą nam ciągłe doskonalenie naszych produktów, tak aby czyniły Twoją pracę szybką, łatwą i przyjemną. Obróć otwornicę zgodnie z ruchem wskazówek zegara i już możesz ją zdjąć i założyć nową.

Otwornice z ostrzami z węglika spiekanego.

Otwornice Hitachi z ostrzami z węglika spiekanego są wyjątkowo odpowiednie do użycia przy różnorodnych materiałach konstrukcyjnych, takich jak sklejki, MDF, płyty wiórowe, jak również beton komórkowy, płyty gipsowe, ceramika do twardości 6 oraz PVC. Otwornice z ostrzami z węglika spiekanego zostały skonstruowane z głębokimi wcięciami, które umożliwiają optymalne usuwanie urobku. Specjalna geometria zębów daje gładkie wykończenie otworów, wysoką szybkość cięcia oraz długą żywotność.