Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: BellaCar

MAXI  WAX: Polimerowy wosk do karoserii samochodowych. Preparat przeznaczony do woskowania karoserii  samochodowych 3 w 1 (wosk,  nabłyszczacz , osuszacz) trwale konserwuje karoserię tworząc powłokę zabezpieczającą przed osiadaniem brudu oraz działaniu promieni ultrafioletowych. Doskonale zabezpiecza lakiery samochodowe przed ujemnym działaniem czynników atmosferycznych (temperatura, wilgotność) zapewnia wyśmienity efekt odprowadzania wody z karoserii samochodu. Zapobiega powstawaniu smug podczas pracy wycieraczek. Nadaje się do wszelkiego rodzaju myjni samochodowych. Wysycha samoczynnie bez dodatkowego nadmuchu.

SPOSÓB  UŻYCIA: Do stosowania na zimno i na gorąco w rozcieńczeniu 1:100. W celu uzyskania najlepszego efektu, karoserię samochodową wypolerować miękką ściereczką z microfibry.

ŚRODKI  OSTROŻNOŚCI: Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonać próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...